Зробимо місто кращим

27 жовтня 2016 р. Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету «Україна» на 3 години перетворився на платформу для обговорення програми «Бюджет участі». У конференц-залі пройшов тренінг із написання проекту щодо покращення благоустрою, освітнього, культурного життя міста, поліпшення життя соціально вразливих верств для участі у конкурсі, оголошеного Мелітопольською міською радою. Загальний кошторис проекту у 2017 році складатиме 2 млн. гривень.

Проект здійснюється за фінансування Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (США) одночасно у декількох містах України, до яких долучився і Мелітополь.

У заході взяли участь тренер всеукраїнського проекту і засновник субгранту Сергій Омелічкін (м. Харків), начальник управління внутрішньої політики, депутат Мелітопольської міської ради Павло Тімофєєв, представники громадських організацій міста та активні мелітопольці, які формують ідеї і готові їх реалізувати в рамках проекту.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій планує зареєструвати на участь у конкурсі 5 ексклюзивних проектів.