Збір кришок для виготовлення протезів

Починаємо підбивати підсумки року.

Ще у вересні 2015 стартувала акція зі збору кришок від пластикових пляшок на переробку для виготовлення протезів для військових, потерпілих у зоні АТО. І ось перші результати. До акції приєдналися не тільки студенти нашого Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій, але й школярі Любимівської школи (с. Любимівка Іванівського району Херсонської області).

Адміністрація інституту висловлює велику подяку директорові школи Юрію Дмитровичу Кобцю і випускниці цієї школи, а нині студентці нашого інституту Ємеляненко Катерині, яка навчається за спеціальністю „Соціальна робота”, за зібраний матеріал. Загалом це 1500 шт.

Учасники акції були заохочені подяками і призом.

На фото: Юрій Дмитрович Кобець, Катерина Ємеляненко разом зі своїми одногрупницями Аліною Тригуб, Анастасією Тестовою, Тетяною Дробахою, Юлією Кириловою.