Вшанування студентського активу міста Мелітополя, приурочене до Міжнародного Дня студента

17 листопада 2016 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету проходило вшанування студентського активу міста Мелітополя, приурочене до Міжнародного Дня студента. На святкові заходи були запрошені студентські активи вищих навчальних закладів міста, в ході яких були відзначені активісти студентського руху, а також відбувся святковий концерт.

Подяки і винагороди отримали і студентки Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна»: голова студентського сенату, студентка спеціальності «Соціальна робота» Ємельяненко Катерина і студентка спеціальності «Фізична реабілітація» Литвиненко Наталія.

Адміністрація інституту щиро приєднується до привітань і бажає нових звершень.