Всесвітня акція «Дерево миру» в Мелітополі

1 квітня 2016 р. за ініціативою викладачів і студентів Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій у м. Мелітополі відбулася перша локація всесвітньої акції «Дерева миру». Ця акція об’єднала вже 50 країн, жителі яких в обраний день виходять на вулиці своїх міст, аби висадити «дерева Миру».

Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.

Кожен може долучитися і висадити дерево, кущ, квітку в зручний спосіб: вдома в горщику, на дачі, у дворі; стати волонтером і разом із групою однодумців висадити групу дерев в обраному, узгодженому місці.

Перші саджанці в межах цієї акції були висаджені на території дитячої лікарні. Перед тим, як приступити до роботи, організатори запропонували дітям відповісти на запитання «Що для вас є мир?», прикрасити символічними листочками панно у вигляді дерева й послухати поради досвідченого садівника, викладача кафедри фізичної реабілітації Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Наталії Глебової. Після цього маленькі пацієнти разом із батьками, медичні працівники і волонтери висадили «дерева миру».

Заплановані також локації на території дитячого садка №8, Алеї Слави, в Авіамістечку та на території Мелітопольського інститут екології та соціальних технологій.

Ініціатива згуртує людей і їх енергію «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости й укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.

Запрошуємо приєднатися до акції. Тих, хто зацікавився, просимо звертатися за тел.: +38-098-843-95-38 або за ел. адресою: KD.mix@mail.ru (Катерина Жардяцкене).

Також про акцію читайте: тут.