Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження з тваринами

26.01.2016 року відбулася конференція «Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження із тваринами в м. Мелітополі», де Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій виступив одним із організаторів.

Директор інституту, професор Лисенко Валерій Іванович висвітлив результати підрахунку бездомних собак, який був проведений студентством нашого інституту колегіально з волонтерами міста. На конференції були присутні представники виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, представники закладів освіти, охорони здоров’я й ветеринарії міста, громадських організацій, а також представники фонду Naturewatch (м. Харків, м. Біла Церква).

Результатом доповідей і дискусій стала резолюція до міської влади щодо впровадження програми заходів, спрямованих на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин на 2016-2025 роки.

На цьому діяльність наших активістів у рамках даної тематики не закінчується, а тільки лише набирає обертів – попереду кропітка, але дуже важлива, гуманна і корисна робота.

На фото: Вегбієв Ільяс (голова студентського самоуправління Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету „Україна”), Лисенко Валерій Іванович (директор інституту, доктор біологічних наук, професор, член національної комісії з питань Червоної книги України), Сорокопуд Наталія (представник фонду Naturewatch в Україні, м. Харків), Богачик Олександр (координатор освітньої програми фонду Naturewatch в Україні, м. Біла Церква), Жардяцкене Катерина (методист навчальної частини інституту, координатор проекту „Підрахунок чисельності бездомних тварин-2015”).