Виставка провайдерів освітніх послуг міста Мелітополя і Запорізької області

У рамках Міжнародних днів освіти дорослих 8 жовтня 2016 року на центральній площі м. Мелітополя відбулася виставка провайдерів освітніх послуг міста і області, в якій узяли участь студенти і викладачі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна».

Учасників виставки вітали міжнародні гості, серед яких Галина Веремєйчик, представник з Білорусії, член Ради європейської асоціації освіти дорослих, а також представники керівництва міста, керівники та студенти провідних навчальних закладів.

Під час міжнародних днів освіти дорослих організаторами було проведено конкурс між 36 провайдерами освітніх послуг у межах усієї Запорізької області за 5 номінаціями. Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій став переможцем у номінації «За інноваційність», визнаний провідним вищим навчальним закладом, що послідовно й ефективно впроваджує дистанційні форми навчання, і єдиним вузом у регіоні, який впроваджує в життя інклюзію для освіти людей із обмеженнями у життєдіяльності.