Профорієнтаційна робота на часі

Профорієнтаційна робота у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій та коледжі Університету «Україна» ведеться цілеспрямовано, системно, планово. Це ще раз засвідчує черговий візит 10 листопада поточного року представників інституту і коледжу до м. Енергодар для проведення профорієнтаційних заходів у рамках діючої акції «Випускник 2018», організованої Енергодаргським міським центром зайнятості.

Гостинно і з цікавістю зустріли представників інституту Казакову С.М., кандидата біологічних наук, доцента, Татарінову С.О., кандидата психологічних наук, Рябицьку Т.І., старшого викладача, Ковалюк Ч.І., психолога ЕМЦЗ, адміністрація і школярі випускних класів НВК №1, 5, ЗОШ №2, 7, багатопрофільної гімназії «Гармонія», багатопрофільного ліцею №3. Загалом у заходах узяли участь понад 300 старшокласників.

Адміністрація Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу висловлює щиру вдячність адміністрації і педагогічним колективам шкіл м. Енергодара та співробітникам ЕМЦЗ за тісну і плідну співпрацю, а колегам – подяку за виконану важливу роботу!