Профорієнтаційна акція у Токмацькому районі

Напередодні початку першої хвилі вступної кампанії до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна», яка продовжуватиметься з 4.03 по 15.03.2019 р., викладачі кафедри соціальної роботи інституту та коледжу Тетяна Іванівна Рябицька та Світлана Олексіївна Татаринова відвідали м. Токмак із профорієнтаційною акцією.

Тепло і з цікавістю зустрічали наших представників у Токмакському міськрайонному центрі зайнятості, селищній раді Остриківки та особливо в загальноосвітніх закладах Токмацького району. Школярі виявили зацікавленість можливістю навчатися у МІЕСТ, переглянули відеоролик, із задоволенням брали участь в інтерактивній бесіді. У місті, в якому практично немає навчальних закладів, жваво зацікавилися можливістю отримати вищу освіту за новітніми технологіями, у тому числі дистанційними.

Щира подяка всім учасникам акції за виконану роботу й активну життєву і професійну позицію!