Працевлаштування людей з інвалідністю – важлива державна справа

29-30 травня 2018 р. у м. Запоріжжі пройшла регіональна конференція «Працевлаштування та зайнятість осіб з інвалідністю. Виклики. Перспективи» в рамках Всеукраїнської програми «Участь ГОІ у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту та забезпечення прав осіб з інвалідністю».

Участь у заході брали понад 80 осіб, серед яких представники Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької міської ради, громадських організацій людей з інвалідністю Запорізької області, Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Запорізького обласного центру зайнятості, КУ «Обласний центр медично-соціальної експертизи», а також підприємств Запоріжжя та Запорізької області.

Учасниками дводенної програми конференції також стали представники Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій та Мелітопольського коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»: голова циклової комісії з соціальної роботи коледжу, кандидат педагогічних наук Татаринова Світлана Олексіївна, студент 3 курсу інституту спеціальності «Соціальна робота» Кікош Віталій та студентка 2 курсу коледжу тієї ж спеціальності Щукіна Марія.