Персональна стипендія професора В.І. Лисенка

09.03.2016 р. у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій вперше в історії Університету «Україна» були запроваджені персональні стипендії доктора біологічних наук, професора, директора Інституту Валерія Івоновича Лисенка. Таких стипендій за особливі успіхи у навчанні, науковій, спортивній, волонтерській діяльності були удостоєні студент 2 курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Іліас Вегбієв і студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» Катерина Ємельяненко. Розмір стипендії складає 500 гривень щомісячно. Персональна стипендія професора В.І. Лисенка буде надаватись талановитим і успішним студентам регулярно за підсумками їх діяльності упродовж навчального семестру.