Не потони в інформаційному дощі

1 лютого 2016 р. у центральній міській бібліотеці ім. М. Лєрмонтова студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету „Україна” відвідали тренінг по медіаграмотності «Не потони в інформаційному дощі!».

Про те, як розпізнати в інформаційному потоці фейки і пропаганду, розповіла учасникам тренінгу медіа-тренер із Запоріжжя.

Тренінг проводився в рамках проекту «Програма медіаграмотності громадян», котру реалізовують Академія Української Преси, StopFake і IREX за підтримки глобального фонду миру й безпеки, Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada).

На фото студенти і співробітники Мелітопольського інститут екології та соціальних технологій, медіа-тренер Катерина.