Найбільший прапор України в Мелітополі

19 жовтня 2016 року на площі Перемоги розгорнулося грандіозне дійство. В рамках проекту «Студбумеранг», ініційованого студенткою МДПУ Оленою Багунц, в центрі Мелітополя відбувся яскравий флешмоб під назвою «Вільна країна». Учасники акції прикрасили головну пам’ятку міста національним прапором-гігантом. Його розмір 60х40 метрів. Це рекордсмен серед національних прапорів, занесений у Книгу рекордів України і Книги рекордів Гіннеса як найбільший Державний прапор України.

До акції долучилася молодь м. Мелітополя, у тому числі і студенти та викладачі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна», представники керівництва міста, громадських організацій.

Учасників вітав заступник Міністра молоді та спорту з 2014-2016 рік Сергій Митрофанівський.

Мелітополь став останнім містом, в якому в цьому році було розгорнуто прапор-рекордсмен.