На часі інклюзія

21 березня на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею відбувся тренінг з комунікації, взаємодії та супроводу людей з інвалідністю в рамках проекту «Inclusive friendly», який реалізує ГО «Інститут суспільних ініціатив», ГО «Відчуй», ГО «Бачити серцем» та БО «Право на щастя».

Участь у тренінгу серед інших взяли й кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Татарінова С.В., студенти спеціальності «Соціальна робота».

Тренерка-менеджер соціальних проектів у БО «Право на щастя» А. Вінніченко ознайомила учасників із філософією інклюзії та акцентувала увагу на коректній термінології, назвала цікаві факти щодо технічних засобів комунікації для людей з інвалідністю, проаналізувала види психофізичних відхилень у людей із різними нозологіями.

Студенти, присутні на заході, отримали масу практичної інформації, яка стане їм у нагоді, зважаючи на активне впровадження в нашій країні інклюзії в різних сферах життєдіяльності.