Бажаємо перемоги у ІІ турі!

21-24 березня 2017 року на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із біологічних дисциплін серед вищих навчальних закладів. До участі у фінальному турі і підсумковій науково-практичній конференції конкурсною комісією були відібрані роботи студентів-магістрантів Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» Зоні Марії і Полетича Сергія (науковий керівник – Сурядна Наталія Миколаївна), які навчаються на спеціальності «Екологія».

Також конкурсною комісією Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського визнані такими, що претендують на призове місце, наукові роботи в галузі «Економіка природокористування і охорона навколишнього середовища» студента 4 курсу нашого інституту Олішевського Євгена та випускника-магістранта Прохорова Михайла (науковий керівник – Сурядна Наталія Миколаївна). Підсумкова конференція відбудеться 27-28 березня 2017 року.

Бажаємо молодим дослідникам успіхів і перемоги!